Мрачен Covid рекорд в Германия
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Страната регистрира днес най-високия брой починали от коронавирус
Германия регистрира днес най-високия брой починали от Covid-19 от февруари, докато страната се бори да спре четвъртата вълна на пандемията, предаде Ройтерс, цитиран от БНР.
Общо 69 601 са новозаразените за денонощие – с 2415 повече отпреди седмица. Починалите са 527 – най-висок брой от 12 февруари, с което общият им брой достига 104 047.
Все пак новозаразените на 7-дневна база продължават да намаляват до 427 на 100 000 от 432 във вторник.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...