Момиченце се удави в река Луда Яна
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Труп на дете е открит в река Луда Яна, преминаваща през Панагюрище.
Сигнал за случилото се е подаден днес около 12:30 ч. в дежурната на РУ-Панагюрище. По първоначални данни по всяка вероятност се касае за удавяне. На мястото незабавно са изпратени екипи на полицейското управление и на пожарната, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Открит е трупът на 8-годишно момиченце, живеещо заедно със семейството си в гр. Панагюрище. Издирва се и негова 6-годишна сестра, с която заедно са излезли от къщата сутринта и не са се прибрали.
Установено е, че грижи за децата е полагала майката, но тази сутрин е излязла и отишла на работа, като ги оставила вкъщи. Две от тях обаче излезли и не се прибрали.
За издирване на 6-годишното момиченце са сформирани съвместни екипи от полицейското управление и РСПБЗН в Панагюрище. Служителите обхождат коритото на реката по протежение на целия град. Работата по случая продължава.






















НКЖИ спря жп проекта от Дунав до Егея
Чужденец е предизвикал катастрофата край Мартен
Бавят премахването на незаконните постройки в местността...
Военният министър не вижда заплаха в самолетите на САЩ
9-годишно българче стана световен шампион по скоростна...