Моля журналистите да попитат Манолова и Дончева дали според тях Ванко 1 е мутра
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Виктор Стоянов, композитор и бивш зам.-министър на културата коментира последните политически прояви на Мая Манолова и Татяна Дончева в личния си профил:
"Мога ли да помоля журналистите, които ще бъдат домакини на Мая Манолова и Татяна Дончева - основни морални стълбове в коалицията "Мутри вън!", да ги попитат за мнението им относно това дали бенефициентът на поправката "Ванко 1", с която наказанието за склоняване към проституция в някои случаи значително се намалява, е мутра.
И ако да - защо Татяна Дончева я предлага, Мая Манолова я внася в НС и поправката става факт, благодарение на който Ванко 1 излиза на свобода, гаврейки се със съдбите на десетки млади момичета и семействата им? Благодаря предварително."























Костадинов пита Радев има ли смелост за дебати
Правната комисия блокира, "Възраждане" напусна, кворумът се...
Иван Хиновски: Парогенератор в АЕЦ е пълен с грешен флуид
Румен Радев: Готови сме за битка
Илияна Йотова пое властта като първата жена президент на...