Младеж загина, падайки от билборд
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

20-годишен младеж загина в София при инцидент през изминалата нощ, предава БНР.
Около 1.30 часа той се качил на билборд, за да прави гимнастически упражнения, докато бил наблюдаван от група младежи.
Момчето пада от рекламното съоръжение и загива на място.
Сигналът е получен в полицията около 1.45 часа. На място са изпратени патрули на Второ полицейско управление.
Ще се установява дали младежите, които са стояли в близост, са снимали с мобилните си телефони действията на загиналия.
По случая е образувано разследване. Изясняват се обстоятелствата.
























ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“