Министър изпрати SMS „луда вещица” на журналистка
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Австралийски министър изпрати SMS с текст „луда вещица“ на местна журналистка, съобщи Sydney Morning Herald.
Разбира се, съобщението е било изпратено по погрешка, и министърът по имиграцията Питър Дътън е трябвало да поднесе своите извинения, коментира Факти.бг.
SMS-ът е бил предназначен за бившия министър Джейми Бригс, но се оказал в телефона на австралийската журналистка.
Дътън поднесе своите извинения на журналистката и заяви, че очаква следващият материал за него да не бъде особено положителен.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра