"Мерцедес" отсече дърво на пътя Русе - Бяла
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

На 28.12.2016 г. от 03:35 до 04:30 часа един противопожарен автомобил от РСПБЗН – Две могили е изпратен на главния път за София (близо до „Мидата“) по сигнал за отстраняване на паднало дърво от пътното платно.
Дървото е паднало след като лек автомобил „Мерцедес“, движейки се с несъобразена с пътните условия скорост се е ударил в него, след което се е върнал на платното.
Екипът на пожарната е оказал съдействие за разчистване на пътя от дървото и части от колата.
При инцидента е леко пострадал пътник от автомобила, който след преглед от екипа на спешна помощ е бил освободен.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия