Мъж се самозапали пред съда, в който се води процесът срещу Тръмп

0
Човекът е горял в продължение на минути, преди да бъде изгасен с пожарогасител
Човекът е горял в продължение на минути, преди да бъде изгасен с пожарогасител Снимка: БГНЕС

Човекът е горял в продължение на минути, преди да бъде изгасен с пожарогасител

Мъж се самозапали в парк, намиращ се пред нюйоркската съдебна зала, където предстои да започне процеса срещу Доналд Тръмп, предадоха световните агенции, цитирани от БТА.

По данни на Ройтерс човекът е горял в продължение на минути, преди да бъде изгасен с пожарогасител. Пострадалият е бил отнесен на носилка, състоянието му е неизвестно. Към момента не е ясно и какви са причините за постъпката му.

Минути преди самозапалването беше избран пълен състав на съдебното жури от 12 души и шестима заместници, които ще вземат решение по първия наказателен процес срещу бивш президент на САЩ, отбелязва Асошиейтед прес.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари