Мъж се хвърли под влак в Благоевград
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Мъж на видима възраст около 70 години се хвърли под бързия влак Петрич-Благоевград и загина на място, предаде БГНЕС.
Инцидентът стана към 7 ч. тази сутрин на входа на квартал "Струмско", на около 100 м. преди мотрисата да мине под ГП Е-79.
На местопроизшествието жп-линията прави плавен завой, мъжът стоял край нея и при преминаването на мотрисата се хвърлил под нея.
Движението по линията Благоевград-Симитли е спряно за извършване на оглед.
Самоличността на мъжa, хвърлил се под влака на Архангеловден, се установява.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия