Мъж се хвърли под влак в Благоевград

0
Движението по линията Благоевград-Симитли е спряно
Движението по линията Благоевград-Симитли е спряно Снимка: БГНЕС

Мъж на видима възраст около 70 години се хвърли под бързия влак Петрич-Благоевград и загина на място, предаде БГНЕС.

Инцидентът стана към 7 ч. тази сутрин на входа на квартал "Струмско", на около 100 м. преди мотрисата да мине под ГП Е-79.

На местопроизшествието жп-линията прави плавен завой, мъжът стоял край нея и при преминаването на мотрисата се хвърлил под нея.

Движението по линията Благоевград-Симитли е спряно за извършване на оглед.

Самоличността на мъжa, хвърлил се под влака на Архангеловден, се установява.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари