Мъж почина в болницата след сбиване в Луковит
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

36-годишен мъж е починал в болницата в Плевен след сбиване в Луковит, съобщиха от пресцентъра на МВР.
На 31 декември в областната дирекция бил получен сигнал от болница в Плевен за починал 36-годишен мъж, настанен за лечение след участие в сбиване на 3 декември в Луковит.
В районното управление в Луковит е образувано досъдебно производство по чл.124 от НК и работата по изясняване на всички обстоятелства по случая продължава под наблюдението на Окръжна прокуратура - Ловеч.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...