Мъж почина от измръзване
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0
Двама премръзнали мъже са откарани в болница в Хасково.
Единият, макар и в тежко състояние, се възстановява. Другият обаче е починал.
Той е открит в недостроена сграда в края на града. Заради снега и неизчистените улици пожарникари са помогнали мъжът да бъде изнесен от сградата и качен в линейка.
Той е починал в болницата малко по-късно. Съседи разказаха, че е живеел в необитаемата сграда от години. Преди това имал собствено жилище, но го изгубил.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%