Мъж отряза крака си в центъра на Бургас
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Нов инцидент смрази кръвта на десетки очевидци в центъра на Бургас.
Мъж отряза крака си с флекс в близост до Областната дирекция на полицията.Мъжът най-вероятно е извършвал ремонт в магазина, където е станала касапницата. Той е излязъл навън в изключително тежко състояние, целият в кръв, опитвайки се сам да превърже раните си, съобщава faragency.bg.
Малко след това загубил съзнание, най-вероятно от силната кръвозагуба. Свидетели веднага се обадили на 112, а дошлата линейка моментално откарала мъжа в болницата в Бургас в много тежко състояние.
В момента медиците се борят за живота му. Полицаите разследват случая дали става въпрос за трудова злополука или за умишлено действие срещу него.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...