Масови оставки в ТЕЛК - Ловеч

0
Болницата е на път да остане без комисия, след като служителите колективно подадоха оставки
Болницата е на път да остане без комисия, след като служителите колективно подадоха оставки Видео: bTV

Болницата в Ловеч е на път да остане без ТЕЛК, след като служителите колективно подадоха оставки.

Рано тази сутрин трима лекари, двама технически сътрудници и една медицинска сестра са депозирали искане за освобождаване от длъжност.

Причина за недоволството е връщането на работа на бившата директорка на ТЕЛК - д-р Донка Минкова.

Тя беше временно отстранена в края на януари, след като полицията я арестува в момент на получаване на подкуп за издаване на фалшиво решение. От ръководството на болницата потвърждават пред bTV, че брожение има.

Служителите на ТЕЛК обаче отказват да говорят без разрешение от изпълнителния директор на лечебното заведение. Бившата директорка, заради която възникна напрежението, не беше открита за коментар.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари