Мартин Карбовски: Защитниците на Лена нека се замислят какво причини тя на толкова хора с гнусното си изказване за четири хиляди лева
- Редактор: Виктория Христова
- Коментари: 3

Мартин Карбовски изрази мнението си по казуса с видеото, направено от сценаристите на Слави Трифонов, за Лена Бориславова
“Голата Цензура, криеща се зад грима на Добрия вкус” - най-комунистическата ни картина
Лена Бориславова ще си търси правата в съда, защото имало обидна песен за нея. Но песента е народно творчество, от което страда само Лена.
Тецовете в Маришкия басейн ще бъдат затворени заради зелената политика на предателите от ПП. Ясно е, че и ГЕРБ са подписвали - както е ясно, че ПП са могли да предоговарят и откажат идиотщината, която ни затрива. Сега ПП трябва да бъдат съдени за безработицата и емиграцията от Хасково до Стара Загора - това е част от личното творчество на хората от ПП.
Ще си потърсите ли правата, от тия тролове - заради икономическия геноцид на цял регион - район, от който дори американците печелеха.
Но няма да бъдат съдени.
Това се нарича “търсене на справедливост” у нас. С много шум обидената Лена, тихо и в забвение една четвърт от България. И двете чакат справедливост.
И тая справедливост ще е кървава песен, няма да е шегаджийска.
А защитниците на Л.Б. нека се замислят какво причини същата на толкова хора с гнусното си изказване за четири хиляди лева. Като същата извади имена - тогава й съчувствайте."






















