Мълния превърна в пепел половин автогара
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Чакалнята на автогарата във Върбица изгоря при пожар, възникнал от паднала мълния, предаде "БГНЕС".
Мълнията ударила в 22,41 часа снощи. Конструкцията на автогарата е метална, от санвич-панели, но пламнал стиропора, който е в нея за изолация. Веднага била изпратена колата на местния пожарникарския участък. До 00,30 часа огнеборците загасили огъня. Половината автогара обаче – частта на чакалнята, била унищожена.
Автогарата нямала гръмоотвод, обясниха от пожарната.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия