Мълния превърна в пепел половин автогара

0
Мълния превърна в пепел половин автогара

Чакалнята на автогарата във Върбица изгоря при пожар, възникнал от паднала мълния, предаде "БГНЕС".

Мълнията ударила в 22,41 часа снощи. Конструкцията на автогарата е метална, от санвич-панели, но пламнал стиропора, който е в нея за изолация. Веднага била изпратена колата на местния пожарникарския участък. До 00,30 часа огнеборците загасили огъня. Половината автогара обаче – частта на чакалнята, била унищожена.

Автогарата нямала гръмоотвод, обясниха от пожарната.

Източник: БГНЕС
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари