Лестър грабна титлата!

0
"Лисиците" победиха Евертън с 3:1 в последния си мач на "Кинг Пауър" за сезона

Лестър получи шампионската титла във Висшата лига!

"Лисиците" победиха Евертън с 3:1 в последния си мач на "Кинг Пауър" за сезона, информира Канал 3.

Преди началото на срещата домакините бяха подготвили страхотно шоу на собствения си стадион. Оперният певец Андреа Бочели зарадва привържениците на Лестър с няколко изпълнения. Той бе облечен с фланелка на "лисиците", а до него бе мениджърът на отбора Клаудио Раниери.

След това Евертън направи шампионски шпалир на Лестър

Домакините започна в отлично настроение и поведе още в 5-та минута. Джейми Варди се разписа отблизо, след като засече страхотно центриране на Анди Кинг. В 33-та Марез асистира на Кинг за 2:0.

Доминацията на футболистите на Раниери продължи и след почивката. В 65-та минута Пенингтън фаулира Варди в наказателното поле. Голмайсторът на "лисиците" не сгреши при изпълнението за 3:0. Седем по-късно Варди пропусна да направи хеттрик, след като не успя да вкара за втори път от бялата точка. Евертън вкара почетен гол в края на мача чрез Кевин Миралас.

Източник: Канал 3

Най-висша форма на препоръка в България: "Кажи, че аз те пращам"!