Костадин Костадинов: Ще ви изненадам, и то сериозно
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 6

Лидерът на "Възраждане" обещава изненада за любителите на българската история
Костадин Костадинов направи изявление в социалната мрежа, свързано с неговата страст към културно-просветната дейност. В публикацията си той сподели подробности за нов проект, който е развивал през последните три месеца в своето свободно време, съвместно с неговия екип.
Историческа новина за България
Костадинов заяви, че ако България беше независима и свободна държава, той би се посветил изцяло на културно-просветната дейност. „Ако България беше свободна държава, а не деградирала колония, нямаше да има сила, която да ме отклони от културно-просветната работа“, коментира той. Въпреки политическите си ангажименти, Костадинов продължава да намира време за своите основни интереси.
Обявяване на проекта
Проектът, който е разработван в продължение на три месеца, ще бъде официално представен на пресконференция в парламента този четвъртък. Според Костадинов, новината ще бъде особено радостна за любителите на историята и почитателите на българското културно-историческо наследство. „Ще ви изненадам, и то сериозно“, обещава той.






















