Костадин Ангелов: Заведенията няма да отварят!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Създадена е организация за ваксинация в домовете за възрастни хора и на учителите
Желаещи учители и потребители на социални услуги е по-голям от средния за страната. До края на тази седмица имаш шанс да стартира втората фаза в шести регион.
Това коментира пред медии в Бургас здравният министър проф. д-р Костадин Ангелов, който събра в морския град на извънредна среща директорите на РЗИ-ата на Бургас, Ямбол и Сливен.
Около 30% от учителите са изявили желание да се ваксинират. Дори да са пропуснали възможността да се ваксинират в някоя от досегашните фази, могат да го направят в следващите, посочи министър Ангелов.
Според него това няма да попречи на ваксинирането на желаещите в момента. Здравният министър заяви, че финансовият бонус за имунизациите ще се плаща от Здравната каса.
"Не обсъждаме вариант за отваряне на заведенията", категоричен беше Ангелов.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия