Комарджийка прати полицията за зелен хайвер

0
Комарджийка прати полицията за зелен хайвер
Снимка: Дарик

Полицията в Пазарджик е започнала разследване по подаден сигнал от 29-годишна жена, която твърдяла, че я ограбили на улицата. Жената се оплакала, че е обрана, след като профукала голяма сума пари и скъпия си мобилен телефон в две игрални зали.

В края на миналата седмица Т.Д. подала жалба в полицията, че е била нападната на улицата от двама непознати. Те отнели дамската й чанта, в която имало 880 лв., 140 евро, скъп мобилен телефон за 1000 лв. и лични документи, твърдяла жалбоподателката. Тя дори описала грабителите си, съобщава "Марица".

За разкриване на престъплението бил организиран екип криминалисти от местното РПУ. Не след дълго те установили, че представените от жалбоподателката факти не отговарят на истината. По горещи следи оперативните работници установили, че Т.Д. е загубила парите си в две игрални зали. След това оставила телефона си в заложна къща, а взетите за него пари също проиграла. Чантата с личните документи пък била открита захвърлена край трафопост в близост до една от игралните зали.

От страх какво ще каже на мъжа си в къщи за проиграните пари Т.Д. решила да инсценира, че е ограбена, като за по-достоверно се обърнала и към полицията.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари