Когато караш "Ферари", правилата не важат
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Мъж на около 40 години спря невъзмутимо лъскавото си „Ферари“ на кръстовището под кметството в град Несебър. На снимка, изпратена от Стоян Иванов, се вижда, че наглият шофьор е спрял на метър от пешеходна пътека и точно под знак, забраняващ паркирането. Указано е също, че в този район дебне „паяк“. "Очевидно обаче за водачът на червеното возило това не е проблем, тъй като престоят му е продължил около час и 40 мин", пише Стоян Иванов, който е автор на снимката.
„Мъжът бе около 40-годишен, слаб и висок около 180 см. Косата му бе дълга и чуплива, а в ръцете си носеше малко кученце. На кръстовището имаше и стълб с камери, но той бе невъзмутим. В същото време мина и паякът, но както сами разбирате не му каза нищо“, казва още Стоян.
Той и компанията му са възмутени от двойните стандарти в град Несебър.
„Докато едни обикалят като луди, за да намерят паркоместо или плащат на паркинг, други спират където си искат само защото карат скъпи коли или просто защото се имат с кмета“, допълва още Стоян Иванов.
























Никола Лазаров: Нямахме код от НИМХ, затова не пуснахме...
Стотици паднаха в капана на ледения дъжд в Русе, линейки не...
Никола Лазаров: Нямахме код от НИМХ, затова не пуснахме...
Държавният дълг на България скочи с рекордни темпове за едно...
Борислав Цеков защити влизането в "Съвета за мир" и нападна...