Кметът на Община Русе и заместниците му проведоха приемен ден по телефона
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 3

Днес кметът на Община Русе Пенчо Милков проведе редовната си приемна по телефона
Това се наложи заради повишената заболеваемост от COVID-19 в Русе и страната и наложените противоепидемични ограничения, съобщават от общинска администрация.
Той изслуша и записа идеите, сигналите и жалбите на граждани и се ангажира да ги насочи за решаване към ресорните общински експерти.
Следващата приемна на кмета ще бъде обявена на сайта на Община Русе.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия