Извозват снега от Русе
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 8

В Русе извозват снега от общинските паркинги.
Това съобщи директорът на общинската дирекция "Обществен ред и сигурност" в града Спасимир Димитров.
Образувалите се камари със сняг по паркингите се товарят на камиони и се извозват до общински терен, като целта е осигуряване на максимален брой паркоместа.
За улеснение на гражданите до края на седмицата няма да се събират такси от зоните за краткосрочно паркиране в града. Причината е студеното време и очакванията за нов снеговалеж.























Румен Радев: Ситуацията е много сложна, пари в хазната няма
Мъж е с опасност за живота след инцидент на велоалея на...
Японската корпорация „Тошиба“ завършва ПАВЕЦ „Чаира“ през...
Мизерия под прозорците на Община Русе
Мизерия под прозорците на Община Русе