Измамници използват лотарията за "зелена карта" на САЩ
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Американското посолство в София предупреди днес за измами със „зелена карта“.
В телефонни обаждания или чрез фалшиви имейли и писма, измамниците твърдят, че са представители на американското правителство в опит да получат пари от участниците в лотарията, предава БНР.
Посолството напомня, че американските власти не изпращат покани за интервю по имейл или с писмо, а справки могат да се извършват в сайта на лотарията за програмата „Зелена карта“ след 7 май 2019 г.
Заявки за участие в програмата на САЩ за получаване на визи за 2020 г. могат да се подават до обяд на 6 ноември.
























ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден