Ивайло Шопски: Искаме референдум за въвеждане на еврото
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 4

Нов букет рози получи лидерката на БСП Корнелия Нинова
След като в понеделник президентът Румен Радев я зарадва с цветя и мандат за ЧРД, днес тя получи букет от Ивайло Шопски. Той обаче дойде с искане за референдум.
Шопски иска да организира референдум относно влизането в еврозоната и запазването на българския лев, пише вестник 24 часа.
Ние организирахме един комитет граждански, който инициира подписка за референдум по темите за джендър идеологията, която се проповядва в училищата, бъдещето на енергетиката и въпроса за въвеждането на еврото, обясни Шопски на излизане от централата на БСП.
В момента и Шопски, и партията на Костадин Костадинов събират подписи за референдум. Затова той днес дойде, за да поиска БСП и "Възраждане" заедно да съберат нужните им 48 депутатски подписа, за да се свика референдум.






















