Хвърлиха Iphone 7 от най-високата сграда в света
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
Смел и дори неразумен видео блогър пожертва новия си смартфон iPhone 7 Plus, за да заснеме какво ще се случи, когато апаратът падне от най-високата сграда в света.
Небостъргачът Бурж Халифа (Burj Khalifa) в Дубай се издига на 829 метра над града е и една от най-разпознаваемите забележителности в света.
И докато много хора пазят своите нови iPhone 7 като очите си, други не се плашат да правят с тях странни експерименти.
Видеото с хвърления телефон бе публикувано от сайта Tech Rex.
"Ще се кача до 148-я етаж и ще направя този луд тест с iPhone 7 Plus” казва влогърът във видеото.
Какво се случва, може да видите и сами.
Телефонът е изгубен, защото при удара от падането се е повредил и не може да бъде засечен. Добрата новина е, че по случайност никой не е пострадал от удара, защото падащ предмет с висока скорост от 829 метра височина може да е убийствен, буквално.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“