Хора от всички краища помагат на детенце, пребито от майка си
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0
Адриана Иванова от София организира събиране на помощи за 2-годишния Васко от Ихтиман, приет за лечение в "Пирогов", след като майка му го пребила, съобщи Нова телевизия.
На 10 февруари Васко е приет в спешната клиника в кома и с тежка черепно-мозъчна травма, с опасност за живота.
Побоят станал в ромската махала на Ихтиман. Детето ядосало майка си с това, че искало да излезе навън.
Трогната от информацията за тежкото състояние на Васко, Адриана Иванова организира в социалните мрежи събиране на помощи.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“