Григор ще се изправи пред българска публика!

0
Най-добрият ни тенисист ще защитава титлата си в София
Най-добрият ни тенисист ще защитава титлата си в София Снимка: Lap.bg

Григор Димитров отново ще се изправи пред българска публика!

Най-добрият ни тенисист ще защитава титлата си от турнира в София през 2018 г. Това съобщава сайтът Tennis.bg.

Така Гришо ще зарадва родните си почитатели за втора поредна година. След като пропусна изданието през 2016 г., той спечели титлата през настоящия сезон. В препълнената зала "Арена Армеец" Димитров се справи на финала с белгиецът Давид Гофен и прибави още един трофеи във витрината си.

През 2018 г. надпреварата в София ще бъде с награден фонд от  540 310 евро. Турнирът е от категория АТР 250 и ще започне на 5 февруари - веднага след Откритото първенство на Австралия. 

Димитров изпраща една отлична 2017 г., в която, освен титлата в София, вдигна и трофеите в Бризбън и Синсинати. В Австралия пък за първи път игра полуфинал на турнир от Големия шлем. В момента българинът е 8-ми в ранглистата, но има реална възможност да се изкачи с едно място нагоре и да запише рекордно в кариерата си класиране.

Григор ще играе и на финалния "Мастърс" турнир в Лондон, където среща си дават осемте най-добри тенисисти през сезона.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Ох, сънувах ужасен кошмар. Тъщата води на каишка огромен крокодил. Зинала уста, големи, жълти, криви зъби!

- Моля те спри, че ми става лошо!

- Чакай! Чакай, да ти опиша и крокодила.

Нови коментари