Градският транспорт е опасен за пътниците в Русе

1
Общински съветници в Русе са недоволни от състоянието на тролейбусите и автобусите
Общински съветници в Русе са недоволни от състоянието на тролейбусите и автобусите Видео: Кис 13

Общински съветници в Русе са недоволни от състоянието на градския транспорт.

Според Велизар Павлов и д-р Теодора Константинова тролейбусите и автобусите са толкова силно амортизирани, че са дори опасни за пътниците. Предвид лошото състояние на автобусния парк те повдигнаха върпоса за обновяването на подвижния състав.

Оказва се, че средствата които постъпват от билети и карти са крайно недостатъчни, за закупуването на автобуси, дори рециклирани. Според направени изчисления, тези приходи стигали само за издръжка на персонала и ремонт на превозните средства.

Източник: КИС 13
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари