Градският транспорт е опасен за пътниците в Русе
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 7
Общински съветници в Русе са недоволни от състоянието на градския транспорт.
Според Велизар Павлов и д-р Теодора Константинова тролейбусите и автобусите са толкова силно амортизирани, че са дори опасни за пътниците. Предвид лошото състояние на автобусния парк те повдигнаха върпоса за обновяването на подвижния състав.
Оказва се, че средствата които постъпват от билети и карти са крайно недостатъчни, за закупуването на автобуси, дори рециклирани. Според направени изчисления, тези приходи стигали само за издръжка на персонала и ремонт на превозните средства.























Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия