Гневни фенове на "ЦСКА-София" потрошиха офисите на клуба

1
Вандалщината се е случила след края на финала от турнира Sesame Купа на България между ЦСКА - София и Левски
Вандалщината се е случила след края на финала от турнира Sesame Купа на България между ЦСКА - София и Левски Снимка: Станил Йотов

Поредна вандалщина в българския футбол!

Тя се е случила след края на финала от турнира Sesame Купа на България между ЦСКА - София и Левски. “Червените” загубиха с 0:1, а след срещата неизвестни са вилняли на стадион “Българска армия”, който е в непосредствена близост до “Васил Левски”, пише Спортал.

Спортният журналистът Станил Йотов разпространи снимки, на които се виждат изпочупени стъкла на офисите пред сектор “А” на “Армията”.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Любовницата се облича, оправя си косата пред огледалото и пита мъжа:

– И жена ти също ли е красива!?

– Не, същата като теб е!

Нови коментари