Двама убити при стрелба в нощен клуб
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Двама души са убити, а четирима са ранените при стрелбата в нощния клуб в Германия, съобщи АФП, предаде Нова телевизия.
Гост на заведението открил огън срещу посетителите в събота вечерта.
Според полицията, 34-годишният мъж убил един човек и ранил други четирима. След това той се опитал да избяга, но се сблъскал с органите на реда на входа на нощния клуб.
Заподозреният бил прострелян и по-късно е починал в болница.
Не се посочват мотиви за деянието му.
Започнато е разследване по случая.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия