Двама от затрупаните работници в тунел „Железница” са извадени

0
Те са откарани в благоевградската болница
Те са откарани в благоевградската болница Видео: bTV

Четирима души бяха затрупани при срутване в тунел „Железница” на магистрала „Струма”.

Двамата от затрупаните са извадени и откарани в благоевградската болница.

Към мястото пътува министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова и председателят на Агенция "Пътна инфраструктура" Георги Терзийски, информира bTV.

Тунелът „Железница” се строи в момента от "Джи Пи Груп". 2 километра тръби трябва да свържат северната с южната част, които трябва да се срещнат по средата.

На този етап пробиването е на около 400 метра от северната страна. Срутването е станало от южната страната, откъм самата Железница.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари