Двама от затрупаните работници в тунел „Железница” са извадени
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Четирима души бяха затрупани при срутване в тунел „Железница” на магистрала „Струма”.
Двамата от затрупаните са извадени и откарани в благоевградската болница.
Към мястото пътува министърът на регионалното развитие и благоустройството Петя Аврамова и председателят на Агенция "Пътна инфраструктура" Георги Терзийски, информира bTV.
Тунелът „Железница” се строи в момента от "Джи Пи Груп". 2 километра тръби трябва да свържат северната с южната част, които трябва да се срещнат по средата.
На този етап пробиването е на около 400 метра от северната страна. Срутването е станало от южната страната, откъм самата Железница.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия