Доц. Мангъров с нова критика към лекарите, които "преглеждат" по телефона
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 2

Доц. Атанас Мангъров публикува снимка от лекарски кабинет, на чиято врата е залепена бележка, на която пише: "Пациенти с температура и оплаквания се консултират по телефона. Посещение при лекар, при такова състояние, е нежелателно".
Доц. Мангъров е виден критик на консултирането на пациенти по телефони. По думите му трябва да се преустанови практиката личните лекари да диагностицират и лекуват хората по телефона и отново да започнат да ги преглеждат истински по правилата на медицината, пише Евроком.
"Не е нужно да се измислят нови епидемиологични правила, коронавирусните инфекции съществуват от десетилетия, човечеството ги е преодоляло по естествен път и е продължило да съществува", уточни специалистът.























Мария Цънцарова: Свалиха ме от ефира на bTV
POLITICO: Уволнението на български телевизионен водещ...
Мария Цънцарова: Свалиха ме от ефира на bTV
Мебелна фирма в Русе нае служители от 7 държави
Мебелна фирма в Русе нае служители от 7 държави