До кога ще има такива наглеци!?
- Автор: Г. Димитров
- Коментари: 23
Eто, ви една супер наглост от типична мутра, така да се каже.
Спира най-нагло пред входа на "Технополис" в "Дружба" в Русе, охраната излиза да му направи забележка да го махне но господина нещо му казва и той се прибра тихичко в стаичката си.
Колата стоя близо 15 минути пред входа на магазина, където трябва да минават хора клиенти на магазина и са принудени да го заобикалят.
До кога ще има такива наглеци, не знам.






















Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“
Започнаха преговори между Иран и САЩ в Швейцария
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия