Дете отиде с пистолет на училище
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Четиригодишно хлапе занесе зареден пистолет на занятие в подготвителното училище в селището Амит Сити, щата Луизиана, съобщи местната телевизия, цитирани от Big5.bg
По данни на полицията момченцето е намерило "играчката" в колата на родителите си и го сложило в чантата, за да се похвали на съучениците си.
Един от тях съобщил на учителя, а друг - на директора.
На майката и бащата е предявено обвинение в съдействие за правонарушения на малолетни.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“