Видял си нещо интересно, забавно, скандално - просто нещо, което си заслужава да видят повече хора. Снимай го и го сподели в Dunavmost.com заедно с кратък текст - лесно е!

Стани репортер - тук може да ни изпратите ваша снимка или видео материал Изпрати репортаж

Дано да не се налага да минава линейка по ул. "Александровска"

0

Ремонтираната отсечка от ул. Александровска беше блокирана от камион, за да си разтоварят стоката.

Момчетата от фирмата бяха така учтиви да обясняват на всички, които се опитваха да минат по улицата с автомобилите си, че ще имат работа за 20-30 минути, докато разтоварят, затова или да ги изчакаме, или да заобиколим.....

И каква полза, че пуснаха движението по улицата (разрешено е само за автобуси), като пак е неизползваема.....Дано да не се налага да минава линейка от там....

Автор: Анонимен
(Автор: Анонимен - Dunavmost.com не носи отговорност за авторството на изпратените материали.
Материалите от секцията "Русенски репортери" се публикуват без редакционна намеса от екипа на Dunavmost.com)

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари