COVID не уплаши русенци да отидат до урните
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
Епидемията не можа да уплаши гражданите да упражнят правото си на глас
Още с отварянето на секциите в Русе и Разград, пред някои места за гласуване се извиха опашки.
Хората смятат, че правото на вот е задължение на всички гражданин и не трябва нищо да ги спира да гласуват, дори епидемията в момента, предаде Кис 13.
Възрастните пускат бюлетина за по-доброто бъдеще на децата си, а младите искат да заявят своята активна гражданска позиция като отидат до избирателните урни, смята този 18-годишен младеж, който гласува за първи път.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста