Челна катастрофа на пътя Бяла - Попово взе жертва

1
37-годишен мъж е починал на място
37-годишен мъж е починал на място Снимка: Кис 13

37-годишен мъж е загинал при катастрофа на пътя Бяла - Попово, съобщиха от ОДМВР - Търговище.

Сигналът за инцидента е подаден в 06:25 часа тази сутрин в РУ - Попово. Съобщено е за възникнало пътнотранспортно произшествие на път II-51 при км 30+300 на територията на община Попово в близост до къмпинг „Водица“. Правоспособният шофьор с инициали Б.Б. (на 37 години от Варна), управлявайки лек автомобил „Фолксваген Голф“ при движение с несъобразена с пътните условия скорост в посока Попово - Бяла, на хоризонтална права е навлязъл в лентата за насрещно движение, където се е блъснал челно в товарен автомобилДАФ“ с прикачено полуремарке, управляван от правоспособен 58-годишен водач от с. Старчище, община Антоново.

В резултат на удара шофьорът на лекия автомобил е починал на място. По случая е образувано досъдебно производство по описа на РУ - Попово.

До приключване на огледа на местопроизшествието движението на МПС в участъка се е осъществявало в едната лента за движение и е регулирано от служители на РУ - Попово.

След извличането на двете МПС от пътя и почистване на пътното платно движението отново е възстановено.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Умната жена ще приготви нещо за ядене на мъжа си, дори когато са скарани.

Умният мъж ще си помисли дали да го яде...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари