Бойко Борисов инспектира строежа на магистралата за Сърбия
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0
0
Заедно с него в джипа са вицепремиерът Томислав Дончев, министърът на финансите Владислав Горанов и заместник-министърът на регионалното развитие Николай Нанков
Премиерът проверява работите по изграждането на инфраструктурата
Премиерът Бойко Борисов тръгна на поредна инспекция на строежа на магистралата за Сърбия.
Заедно с него в джипа са вицепремиерът Томислав Дончев, министърът на финансите Владислав Горанов и заместник-министърът на регионалното развитие Николай Нанков.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК