Бойко Борисов: Хубаво е да срещнеш сънародник, когато си далеч от дома

0
В Исландия, на път за САЩ, се запознах с Васил от Плевен
В Исландия, на път за САЩ, се запознах с Васил от Плевен

В Исландия, на път за САЩ, се запознах с Васил от Плевен.

Това написа на личната си страница във Фейсбук премиерът Бойко Борисов, който днес замина на официално посещение в САЩ, където ще проведе среща с президента Доналд Тръмп. Ето какво още сподели министър-председателят Борисов:

"Винаги е хубаво да срещнеш сънародник, когато си далеч от дома".

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари