Бездомници подпалиха къща до МОЛ Русе
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

На 9 април огнеборците са гасили пожар в необитаем имот.
Вчера от 11:02 до 12:46 часа екипи от Втора РСПБЗН - Русе са се отзовали на сигнал за възникнало горене в неизползваема сграда, обитавана от бездомници, на "бул. Липник" 121 в Русе.
При пристигане на място е установено, че горенето е обхванало отделно помещение от западната страна на сградата, като площта на пожара е била около 25 кв.м и е обхванал покривна конструкция и струпани отпадъци.
Вътре не е имало хора. Предполага се, че причината е небрежност при боравене с открит огън.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра