Бележка потресе интернет с неграмотността на посланието си
- Редактор: Калоян Добрев
- Коментари: 2

Ставали сме свидетели на много неграмотни надписи по улиците, в заведенията, та дори и в държавни институции. Това послание обаче разтърси интернет и предизвика множество коментари.
В една от групите за споделяне във Фейсбук се появи снимка на бележка, написана по доста интересен начин, придружена от 5 лева, пише БЛИЦ.
Ето какво пише на нея: "Добрю утрю, да си фземеш идно кофе и нежто зладко!"
Снимката е широко обсъждана от потресени потребители на социалната мрежа, които недоумяват как е възможно да се пише по подобен начин.
Възможно е някой да си е направил шега, но ако не е, това би било изключително притеснително.























Киър Стармър подаде оставка
Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато