Бедата с доматите
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 3

От зеленчуковата борса съобщават, че доматите са 70 ст. при тях, но като минат през три мутри-прекупвачи, стават от 3 до 6 лв на пазара. При това производителите им субсиидии не получават. Милионите евра се дават по фактури за площи с космически размери на господа, които не са виждали на живо домат.
Проблем? Е, да. Но в министерството на земеделието знаят как да го решат. Достатъчно е догодина и доматите (като козите и свинете) да ги хване чумата, и БАБХ да ги унищожи, като ги изтръгне с колците и забрани отглеждането им в дворове и малки градинки.
Анна Заркова
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра