Български лекари трансплантираха палец от крак на ръка
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0
Уникална операция - за първи път у нас български лекари трансплантираха палец от крак на ръка, съобщава Нова телевизия.
Пациентът е 50-годишен мъж, който миналата година загубил пръста си при трудова злополука.
Сложната микрохирургична операция е продължила около 13 часа.
Мъжът се чувства добре, а лекарите обещават, че той пълноценно ще може да си служи с ръката.
Трансплантираният пациент няма проблеми с крака и ходи безпроблемно.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат