4 жени с разкъсани уши след обир на бижутата им
- Редактор: Кристина Маринова
- Коментари: 0

Младеж ограби четири жени в столичния квартал" Люлин" само в рамките на един час, съобщи в репортаж bTV, коментира вестник Труд.
И показа кадри, на които се вижда как той атакува четвърта си жертва Десислава.
Бандитът подминава фитнеса в квартала, навежда глава, за да не го уловят камерите на обекта и след около минута напада жената.
Той откъсва обицата от едното и ухо, тя обаче тръгва да се съпротивлява и да вика.
"Това, че почнах да се боря спаси другото ми ухо. И обицата остана на него", разказа жертвата на обира пред камерите.
Случаен мъж и съпруга на третата жертва на обирджията тръгват да гонят апаша.
Накрая той почнал да ги уговаря :"Его, хвърлям всичко, което съм откраднал, само ме оставете". Накрая, все пак, се измъкнал от преследвачите си.























КЗК глоби две фирми за фалшиво масло
Държавата подготвя дефиниция за енергийна бедност
Калин Стоянов даде Иван Демерджиев на прокуратурата
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Системно източване превръща езерото Текето в блато