3-годишно момиченце падна от тераса в Харманли

0
Детето е закарано по спешност в болницата в Хасково
Детето е закарано по спешност в болницата в Хасково Снимка: БНТ

3-годишно момиченце е паднало от тераса в Харманли.

То е закарано по спешност в болницата в Хасково.

Уточнява се, че детето се е покатерило по необезопасен парапет на терасата, откъдето е паднало от около 2 метра височина, съобщава БНР.

Детето има нараняване на черепа и ще бъде транспортирано в специализирана клиника в Пловдив.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари