12 "великденчета" се родиха в Русе

0
Осем от новородените са момченца, представителките на нежния пол са четири
Осем от новородените са момченца, представителките на нежния пол са четири

12 бебета са се родили в Акушеро-гинекологичния комплекс на русенската болница в празничните дни от Разпети петък до сутринта на днешния Светли понеделник.

Това съобщиха от здравното заведение, информира Ruse24.bg.

Осем от новородените са момченца, представителките на нежния пол са четири. Ражданията са преминали без усложнения, всички новородени са живи и здрави.

На всички новородени - здраве, щастие и дълъг живот, на родителите им успех във всички начинания, за отгледат здрави и достойни българи.

Източник: Ruse24.bg
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари