12 "великденчета" се родиха в Русе
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 1

12 бебета са се родили в Акушеро-гинекологичния комплекс на русенската болница в празничните дни от Разпети петък до сутринта на днешния Светли понеделник.
Това съобщиха от здравното заведение, информира Ruse24.bg.
Осем от новородените са момченца, представителките на нежния пол са четири. Ражданията са преминали без усложнения, всички новородени са живи и здрави.
На всички новородени - здраве, щастие и дълъг живот, на родителите им успех във всички начинания, за отгледат здрави и достойни българи.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%