12 души пострадаха при турбуленция по време на полет над Турция

0
Хората са пътували от Доха към Дъблин
Хората са пътували от Доха към Дъблин Снимка: Qatar Airways / Facebook / архив

Хората са пътували от Доха към Дъблин

Шестима пътници и шестима членове на екипажа на полет на авиокомпанията Qatar Airways, от Доха до Дъблин, са пострадали след турбуленция над Турция.

Полет QR107 на Qatar Airways от Доха кацна безопасно по разписание на летище „Дъблин” малко преди 13 ч. в неделя”, заяви операторът на летището пред Sky News, предаде NOVA.

При кацането самолетът беше посрещнат от службите за спешна помощ, включително летищната полиция, пожарна и спасителна служба, тъй като общо 12 души на борда съобщиха за наранявания, след като самолетът преживя турбуленция по време на полет над Турция. Екипът на летище „Дъблин” продължава да оказва пълно съдействие на земята на пътниците и персонала на авиокомпанията”, допълни служителят.

По-рано тази седмица при друг инцидент британец загина по време на полет на Singapore Airlines, след силна турбуленция по време на пътуването „Хийтроу”-„Сингапур”.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Скъпи, докторът ми каза, че имам нужда от смяна на климата!

- Пак изкара късмет ма, утре го дават рязко захлаждане.

Нови коментари