Задържаха телефонни измамници на Дунав мост
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1

Двама телефонни измамници са били задържани в Русе на ГКПП „Дунав мост“, съобщиха от пресцентъра на полицията.
Двамата горнооряховчани били задържани на пункта край Русе, на влизане в България. В тях били открити мобилни телефони, СИМ карти и близо 18 000 лева. Малко по-рано в Стара Загора е бил задържан мъж в когото били открити 24 500 лева, получени при измама в област Бургас. Оказало се, че той е куриер.
Тримата са задържани с полицейска мярка за 24 часа. Работата по изясняване на престъпната им дейност продължава.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат