0
Един асистент решил да се заяде със студент и го пита:
- Колко лампи има в стаята?
- 20. - отговорил студентът.
- Грешка, 21 са, аз си нося фенерче в джоба.
Студентът останал на поправителен. На следващия път пак го питат:
- Колко лампи има в стаята?
- 21! - отговорил студентът, а оня му вика:
- Не, 20, аз не си нося фенерчето.
- Да, но този път аз нося! - отговорил студентът.
Най-четени вицове тази седмица
-
– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?– Тайна......
| Харесвания: 0 | Посещения: 25 | Коментари: 0



















