Златният учител на България: Онлайн обучението е пародия!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Изгодно е, но е фатално за образованието
"Образователната система не се оправя с еднократна покупка на нещо, а с хубави учители, качествени, и с ред и дисциплина в училище. Който обещае такова нещо, ще загуби следващите избори. Затова си заслужаваме мястото, на което се намираме - последно място в Европа. Виждал съм дете от София, от високоинтелигентно семейство, 3-ти за 4-ти клас, което не може да си напише името".
Това каза пред БНР Теодосий Теодосиев, преподава приложна математика и физика, наричан Златния учител на България.
Според Теодосиев онлайн обучението е пародия:
"Изгодно е, но е фатално за образованието".
Учителят коментира политическата ситуация в страната:
"Бих я нарекъл планиран хаос. Господарите на света имат интерес от дестабилизацията".





















"Летящи" тротинетки гонят пешеходци от тротоарите в Русе
МВР удари групата на „Калашниците“
Иван Демерджиев: Недосегаеми няма
Мирослав Ненков: Най-после МЗ се опита да види какво се...
Бойко Борисов: ГЕРБ готви "правителство в сянка"