Жена скочи от 6-я етаж на болница

0
При падането си жената е загинала на място
При падането си жената е загинала на място

Жена се самоуби в столицата, като скочи от шестия етаж на болницата на МВР. 

Сигналът е получен около 7.30 часа тази сутрин. При падането си жената е загинала на място, предаде БНР.

По случая се води разследване. Ще се изясняват и подробности около инцидента.

Очаквайте подробности!

Източник: БНР
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари